Centralny Dom Technologii

Oferta

place-icon-2

Dzieci i młodzież

Łączymy naukę z dobrą zabawą. Dlatego zorganizowalismy Ferie z CDT! Zapraszamy na nasz kanałale na You Tube, gdzie zapisujemy nasze zajęcia. Mówilsmy o ekologii, nagrywania filmów i muzyki, a także tworzenia grafiki.

Link: Ferie z CDT!

 

 

Biorąc udział w Feriach z CDT:

 • Świetnie się bawisz.
 • Przekonasz się, że nauka i dobra zabawa idą ze sobą w parze.
 • Poszerzysz swoje horyzonty i zdobędziesz nowe umiejętności dzięki pracy z najnowszymi technologiami.
 • Rozwijasz kompetencje przyszłości potrzebne na nowoczesnym rynku pracy.
Oferta Ferii z CDT
offer-img-kids
Ferie z CDT

Jeśli jednorazowe warsztaty to dla Ciebie za mało, na pewno zainteresuje Cię nasza propozycja spędzenia ferii zimowych z Centalnym Domem Technologii.

Dni wolne od nauki to świetny sposób, żeby rozwijać swoje pasje. Nasze zajęcia utrzymane w duchu edutainment to połączenie dobrej zabawy z nowoczesną edukacją i to bez wychodzenia z domu. 

W chwili obecnej ze względu na stan epidemiczny wszystkie zajęcia odbywają się w formie online.

Regulamin kursów w CDT

Programowanie i robotyka

Spotkanie z mówiącym wielorybem Błękitkiem

 Ferie dla dzieci w wieku 4-7 lat

Czy rozmawialiście kiedyś z postacią z ekranu? Jeśli nie, to zapraszamy na niezapomniane warsztaty z Aniwatarem. Z ekranu komputerów przemówi do Was animowana postać - Błękitek, mały wieloryb. Błękitek widzi i słyszy wszystko co robią i mówią uczestnicy warsztatów. Wchodzi w pełną interakcję i prowadzi niesamowite warsztaty pełne gier i zabaw edukacyjnych. Błękitek opowie o świecie, w którym żyje, o jego mieszkańcach i ich zwyczajach, a także o problemach związanych z zanieczyszczeniem wód i wpływem śmieci na życie jego i jego przyjaciół.

Spotkania z Błękitkiem to połączenie najnowszej technologii z nowoczesną edukacją. Zajęcia, utrzymane w duchu edutainment robią wrażenie zarówno dla dzieciach jak i na dorosłych i na długo zostają w pamięci. Przyjdź i przekonaj się sam!

Terminy do wyboru: 5 stycznia godzina 14:30, 5 stycznia godzina 15:30, 12 stycznia godzina 14:30, 12 stycznia godzina 15:30

Zapisy: Spotkanie z Błękitkiem
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Program zajęć
Druk 3D i modelowanie

Wirtualna kartka 3D z życzeniami

Ferie dla dzieci w wieku 8-12 lat

Nauczysz się w jaki sposób możesz wykorzystać tworzone przez Ciebie wirtualne modele 3D, do złożenia komuś niecodziennych życzeń! Zamiast kartki i koperty i powielanych wierszyków - wykorzystamy rozszerzoną rzeczywistość (AR) i całą masę trójwymiarowych modeli, które przyozdobimy najlepszymi życzeniami dla naszych przyjaciół i rodziny. Uzbrójcie się w komputery oraz smartfony i zapraszamy do rozszerzonej rzeczywistości!

Termin: 7 stycznia 2021 o godzinie 14:00
RejestracjaWirtualna kartka 3D z życzeniami

Program zajęć
Druk 3D i modelowanie

Pixel Art, czyli tworzymy grafikę pikselową

Ferie dla dzieci w wieku 8-12 lat

Podczas zajęć dowiemy się, jakie są rodzaje grafiki komputerowej, poznamy program Pixel oraz zaprojektujemy w nim swoją własną pikselową postać. Jak za pomocą małych kwadracików możemy przedstawić na ekranie komputera dowolną rzecz? I co to są w ogóle te piksele? Podczas tych 60-minutowych warsztatów zanurzymy się w świat obrazów, poznamy odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania, a także zaprojektujemy animowaną pikselową postać w bezpłatnej aplikacji.

Termin: 14 stycznia 2021 o godzinie 14:00
Rejestracja: Pixel Art, czyli tworzymy grafikę pikselową

 

Program zajęć
Uczę się z nowymi technologiami

Twórz muzykę w domu: home-recording

Ferie dla młodzieży od 13 lat

Cykl zajęć on-line „muzyka w domu” ma na celu wprowadzić uczestników w świat domowej produkcji muzycznej. W dzisiejszych czasach technologia, która dostępna jest dla każdego, pozwala na komponowanie i nagrywanie profesjonalnych produkcji muzycznych w domowym zaciszu. Niezbędny ku temu sprzęt jest w zasięgu finansowym praktycznie każdego użytkownika a moc obliczeniowa zwykłego, domowego komputera, w zupełności wystarcza do tworzenia muzyki i szeroko pojętej pracy z dźwiękiem w amatorskim zakresie. 

Terminy warszatów: 6, 8, 11, 13 stycznia o godzinie 13:00

Zajęcia nie wymagają rejestracji, odbywają się w formie streamingu na kanale YouTube Centralnego Domu Technologii: CDT

 

 

Program zajęć
Uczę się z nowymi technologiami

Warsztaty filmowe

Ferie dla młodzieży od 13 lat

Celem warsztatów jest zapoznanie odbiorcy z podstawami sztuki filmowej (tworzenie scenariusza, oświetlenie planu oraz dźwięk w filmie, budowanie sceny na różnych ujęciach, montaż).

Terminy warsztatów: 5, 7, 12, 14 stycznia o godzinie 13:00

Zajęcia nie wymagają rejestracji, odbywają się w formie streamingu na kanale YouTube Centralnego Domu Technologii: CDT

 

 

Program zajęć
Jak zaplanować wizytę?

Zgromadziliśmy tu informacje pomocne w zorganizowaniu wizyty w Centralnym Domu Technologii.

 • Rozpoznaj swoje potrzeby

  Zastanów się, jakie umiejętności chcesz rozwijać? Które dziedziny wiedzy wymagają uzupełnienia? Zmapuj swoje zainteresowania i określ, co sprawia Ci najwięcej frajdy?

 • Zapoznaj się z opisami zajęć i wybierze te, które najbardziej Ci odpowiadają.

  Każde prowadzone przez nas zajęcia są multidyscyplinarne i skupiają się na ważnych tematach. Wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

 • Sprawdź grafik zajęć i zarezerwuj termin.

  Pamiętaj, aby zaplanować wycieczkę i zakupić bilety z wyprzedzeniem.

  Bilety
 • Wydrukuj bilety lub dowód zakupu / pobierz bilety na swoje urządzenie mobilne.

 • Zapoznaj się ze wskazówkami dojazdu i ciesz się wizytą w Centralnym Domu Technologii!

  Zgłoś swoją wizytę w Centralnym Domu Technologii w recepcji budynku, na parterze. Zostaniesz poproszona/poproszony o przedstawienie dowodu tożsamości i skierowana/skierowany na pierwsze piętro. Jeśli przyszłaś/przyszedłeś z grupą zorganizowaną, poczekaj na edukatora, który będzie towarzyszył Wam w drodze do CDT.

offer-img-adults

Warsztaty dla klas

Oferta warsztatów CDT jest bezpłatna dla szkół publicznych i realizowana jest w formie zdalnej lub hybrydowej. Zajęcia w CDT realizowane są w duchu STEAM. To innowacyjny model nauczania rozwijający kompetencje przyszłości takie jak umiejętności krytycznego i projektowego myślenia, dociekania i analizowania, współpracy i kreatywności. Budowanie tych kompetencji w ramach modelu STEAM odbywa się przez zdobywanie praktycznych umiejętności z zakresu nauki, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki. Autorskie programy zajęć przygotowane są w oparciu o szereg konsultacji, doświadczenie i wiedzę merytoryczną zespołu programowego.

Czas trwania zajęć: 90 minut.

Zapisz się tutaj!

Regulamin na zajęcia dla szkół i grup zorganizowanych

 

Odwiedzając nas:

 • Rozwiniesz swoje kompetencje cyfrowe i zgłębisz świat nowych technologii.
 • Zobaczysz, jak efektywnie wykorzystywać nowe technologie w edukacji swojej i swojego dziecka.
 • Spędzisz miło czas ze znajomymi oraz poznasz nowe osoby, biorąc udział w organizowanych przez nas wydarzeniach.
Oferta edukacyjna
offer-img-adults
Lekcje z CDT

 

Lekcje z CDT to zajęcia online dla dzieci i młodzieży realizowane przez Centralnego Domu Technologii. Podczas spotkań utrwalamy wiedzę z przedmiotów szkolnych, ale także uczymy całkiem nowych umiejętności w zakresie programowania, projektowania 3D, cyberbezpieczeństwa czy robotyki.

Internet kreatywnie

Internet kreatywnie

Głównym celem zajęć jest wprowadzenie uczestników w świat technologii, które wspomagają pracę twórczą. W trakcie kursu omówione zostaną takie narzędzia, jak Instagram, YouTube, Canva czy LinkedIn. Poprzez angażujące zadania uczestnicy uwolnią swoją kreatywność i poznają siłę technologii w tworzeniu treści. Wykorzystywane narzędzia: laptopy, tablety, aplikacje mobilne. Czas trwania zajęć: 5 x 90 minut.

Program

Sprawdź grafik kursów

Sprawdź
Programowanie i robotyka

Programowanie i robotyka

Uczestnicy uczą się konstruować i programować roboty. Przyswajają pojęcia dotyczące robotów i robotyki. Tworzą proste algorytmy, projektują i programują rzeźby kinetyczne. Warsztaty łączą elementy elektroniki, programowania robotyki i kreatywnego projektowania. Wykorzystywane narzędzia: laptopy, tablety, Arduino IDE, Thinkercad, Skriboty, schematy elektroniczne. Czas trwania zajęć: 5 x 90 minut.

Program

Sprawdź grafik kursów

Sprawdź
Druk 3D i modelowanie

Druk 3D i modelowanie

Zadaniem uczestników będzie stworzenie obiektu (w zależności od grupy wiekowej: schronienia dla zwierząt, gry planszowej lub karcianej itp.). Zajęcia przeprowadzą od etapów badania potrzeb przez projektowanie techniczne aż po produkcję prototypu rozwiązania. Wykorzystywane narzędzia: laptopy, drukarki 3D, Playground Skriware, Tinkercad. Czas trwania zajęć: 5 x 90 minut.

Program

Sprawdź grafik kursów

Sprawdź
Warsztaty dla klas
RoboKids

Witaj w krainie Robotów

Podczas zajęć uczestnicy i uczestniczki uczą się programowania robotów Dash, a także projektują swoją własną podróż, w którą zabiorą się razem z robotem. Zajęcia w szczególnym stopniu skupiają się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Uczestnicy i uczestniczki poznają, jak stworzyć algorytm, oraz wykorzystają tą wiedzę w praktyce programując wirtualną wycieczkę.

Zapisz się na zajęcia!

 

RoboKids

Zaprogramuj swoją opowieść

Szkoła 2.0  to zajęcia w przystępny i angażujący sposób zapoznające z podstawami modelowania 3D. Uczestnicy i uczestniczki zajęć wcielą się na nich w rolę projektantów szkoły przyszłości oraz zmierzą z wyzwaniem zaprojektowania budynku szkoły dostępnej i przyjaznej dla wszystkich. W ramach pracy nad zadaniem poznają przy tym podstawy projektowania 3D oraz dowiedzą się o możliwościach późniejszego wykorzystania stworzonych przez siebie modeli (Druk 3D, rzeczywistość wirtualna, rzeczywistość rozszerzona).

Zapisz się na zajęcia!

 

druk3d-i-modelowanie

Zaprojektuj Szkołę marzeń

Uczestnicy i uczestniczki poznają podstawy modelowania 3D w programach takich jak Tinkercad lub Playground oraz wykorzystania tej technologii. Uczestnicy i uczestniczki zajęć wcielają się na nich w rolę projektantów szkoły przyszłości. Zajęcia przeprowadzają od etapu badania potrzeb przez projektowanie techniczne aż po produkcję prototypu rozwiązania.

Zapisz się na zajęcia!

 

druk3d-i-modelowanie

Zrób swoją grę

Warsztaty uczące podstaw programowania w oparciu o „gamingowe” zainteresowania młodzieży. Podczas warsztatu rozmawiamy o naszych ulubionych grach oraz pracujemy w programie Scratch, poznając możliwości jej modyfikacji. Uczestnicy i uczestniczki warsztatu tworzą swoją własną grę, ucząc się przy tym najważniejszych komend używanych w nauce programowania oraz metod analizy i poprawiania programistycznych błędów.

Zapisz się na zajęcia!

 

Cyfrowa przedsiębiorczość

Cyfrowa przedsiębiorczość

Uczestnicy pracując w grupach staną się przedsiębiorcami, którzy będą musieli przygotować strategię sprzedaży na podstawie konkretnych danych, podejmować konkretne biznesowe decyzje. Zajęcia łączą wiedzę o funkcjonowaniu e-commerce oraz przedsiębiorstw i tworzą przyszłych rekinów biznesu.

Zapisz się na zajęcia!

 

Cyfrowa przedsiębiorczość

Odkryj cyberświat

Uczestnicy i uczestniczki poznają język Colobot. Zajęcia to wstęp do programowania tekstowego. Odbiorcy samodzielnie projektują robota, który może uratować życie człowieka na misji w kosmosie. Poprzez angażujące zadania uczestnicy i uczestniczki uwalniają swoja kreatywność i poznają siłę technologii w atrakcyjnej formie poprzez wykorzystanie mechanizmów grywalizacji i interaktywnej gry.

Zapisz się na zajęcia!

 

place-icon-1

Dla nauczycieli

Dla nauczycieli i edukatorów przygotowaliśmy cykl zajęć „Piątki dla nauczycieli w CDT”. W trakcie warsztatów stacjonarnych w CDT i webinarów uczestnicy – nauczyciele przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także szkół specjalnych otrzymają wiedze i nabędą umiejętności, które pomogą im w prowadzeniu edukacji zdalnej.

Odwiedzając nas:

 • Poznasz narzędzia do przygotowywania zajęć zdalnych, dowiesz się jak angażować uczniów i oceniać ich pracę, a także jak korzystać z nowych technologii w codziennej pracy dydaktycznej.
 • Uzyskasz wsparcie metodyczne i nauczysz się prowadzić zajęcia w zgodzie z nurtem STEAM. Otrzymasz także narzędzia dydaktyczne do pracy z dziećmi i młodzieżą.
 • Poznasz innych edukatorów, otwartych na wymianę doświadczeń.
about-img-3
Oferta dla nauczycieli

Piątki dla Nauczycieli w CDT, to Cykl warsztatów dla nauczycieli i edukatorów, podczas któruch pokazujemy jak wykorzystywać nowe technologie w codziennej pracy z uczniami.

 

Narzędzia TIK w pracy z uczniem z SPE

Nearpod, czyli edukacyjne kombo narzędzie do nauczania zdalnego angażujące uczniów podczas lekcji

Obecna sytuacja epidemiologiczna ponownie wymusiła na nas nauczanie zdalne. W sytuacji lęku, frustracji i niepewności warto poznać takie narzędzie, dzięki któremu przynajmniej problem narzędziowy będziemy mieć z głowy. Nearpod to edukacyjne kombo - narzędzie, które łączy w sobie cechy prezentacji z funkcjonalnościami kilku innych narzędzi, które wykorzystujemy oddzielnie. Teraz mamy to wszystko w jednym narzędziu - możemy tworzyć slajdy a pomiędzy nimi angażować uczniów i aktywizować śledząc ich wyniki w czasie rzeczywistym. Narzędzie świetnie nadaje się do pracy w trybie synchronicznym i asynchronicznym. Sprawdzi się dla nauczyciela zaawansowanego w nowoczesnych technologiach, jak i dla początkującego.

Szkolenie odbędzie się w najbliższy piątek, czyli 27 listopada 2020 r., o godz. 17:00.

Zapisz się
Narzędzia TIK w pracy z uczniem z SPE

Dizajn, zrównoważony rozwój, technologia - przepis na edukację XXI wieku

Kreatywność dzieci nie zna granic. Dewastacja planety również. Świat dawno już utracił równowagę. ONZ stawia więc cele przed nami, abyśmy zawalczyli o zrównoważony rozwój. A nie osiągniemy tego bez budowania świadomości odpowiedzialności społecznej. Od najmłodszych lat. Opowiemy o tym jak pracujemy z dziećmi metodą design thinking, budując interaktywne prototypy dla problemów z listy 17 celów zrównoważonego rozwoju. Podczas warsztatów z dziećmi posiłkujemy się elektroniką, inspirujemy nowymi technologiami, które wykorzystane w odpowiedni sposób, mogą mieć pozytywny wpływ na planetę z całym jej inwentarzem.

Szkolenie odbędzie się w  piątek, czyli 04 grudnia 2020 r., o godz. 16:00.

Zapisz się
Nowe technologie w pracy nauczyciela

Nowe technologie w pracy nauczyciela

Jeżeli nie miałeś okazji uczestniczyć w webinarach, to nic straconego! Odwiedź Nasz profil na You Tube.

Podczas spotkań można poznać otwarte zasoby edukacyjne, w tym: bezpłatne narzędzia do tworzenia interaktywnych ćwiczeń wraz z instrukcją korzystania z nich, porozmawiamy o najlepszych sposobach na udostępnianie uczniom interaktywnych materiałów edukacyjnych, a także podpowiemy jak aktywizować uczniów i oceniać ich pracę w czasie zajęć zdalnych.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z ostatnich webinarów:

Edukacja zdalna w szkole podstawowej

Nauczanie z wykorzystaniem Otwartych Zasobów Edukacyjnych

Narzędzia i generatory do tworzenia materiałów edukacyjnych

Elektroniczne książeczki i komiksy, czyli wirtualne opowieści

Jak budować relację z uczniami podczas edukacji zdalnej

Odwiedź Nas
Jak zaplanować wizytę?
Zgromadziliśmy tu informacje pomocne w zorganizowaniu wizyty grupowej w Centralnym Domu Technologii.
 • Rozpoznaj potrzeby swojej grupy.

  Zastanów się, jakie umiejętności chcesz rozwijać wśród swoich uczniów. Które dziedziny wiedzy wymagają uzupełniania? Zmapuj ich zainteresowania i określ, co sprawia im najwięcej frajdy.

 • Zapoznaj się z opisami zajęć i wybierze te, które najbardziej Wam odpowiadają.

  Każde prowadzone przez nas zajęcia są multidyscyplinarne i skupiają się na ważnych tematach. Wybierz te, które najlepiej odpowiadają Waszym potrzebom.

 • Sprawdź grafik zajęć i zarezerwuj termin.

  Pamiętaj, aby zaplanować wycieczkę i zakupić bilety z wyprzedzeniem.

  Bilety
 • Wydrukuj bilety lub dowód zakupu / pobierz bilety na swoje urządzenie mobilne.

 • Zapoznaj się ze wskazówkami dojazdu i ciesz się wizytą w Centralnym Domu Technologii!

  Zgłoś swoją wizytę w Centralnym Domu Technologii w recepcji budynku, na parterze. Zostaniesz poproszona/poproszony o przedstawienie dowodu tożsamości i skierowana/skierowany na pierwsze piętro. Jeśli przyszłaś/przyszedłeś z grupą zorganizowaną, poczekaj na edukatora, który będzie towarzyszył Wam w drodze do CDT.

offer-img-adults

Zajęcia dla seniorów

CDT jest miejscem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nowymi technologiami. Z nami nauczysz się podstaw, które pozwolą Ci świadomie korzystać z najnowszych cyfrowych odkryć. Poprzez cykl warsztatów dla cyfrowych debiutantów pokażemy, w jaki sposób technologia może pomóc Ci w codziennym życiu i przełamać obawy związane z korzystaniem z nich. Wprowadzimy Cię w świat aplikacji, poczty elektronicznej i bezpieczeństwa w Internecie.

Warsztaty odbywają się online w każdy poniedziałek o godz. 12. Żeby w nich uczestniczyć wystarczy zapisać się na Fanpage Centralnego Domu Technologii na Facebooku.  

 

 

Odwiedzając nas:

 • Nauczysz się podstaw, które pozwolą Ci świadomie korzystać z nowych technologii.
 • Rozwiniesz swoje kompetencje cyfrowe i zgłębisz świat nowych technologii.
 • Zobaczysz, jak wykorzystywać nowe technologie w życiu codziennym.
offer-img-senior
Dla cyfrowych debiutantów

Na warsztaty, które prowadzimy online „Cyfrowi debiutanci” zapraszamy osoby, które dopiero wkraczają w świat nowych technologii. Podczas spotkania uczestnicy poznają podstawy używania smartfona i komputera. Dowiedzą się, w jaki sposób skonfigurować urządzenie pod swoje potrzeby, jak instalować aplikacje i z nich korzystać, poznają zasady bezpiecznego poruszania się po Internecie i nauczą się, jak korzystać z zasobów sieciowych. Uczestnicy korzystają z własnych urządzeń mobilnych i komputerów.

Warsztaty odbywają się online w każdy poniedziałek o godz. 12. Żeby w nich uczestniczyć wystarczy zapisać się na Fanpage Centralnego Domu Technologii na Facebooku.  

 

przewodnik-po-internecie

Smartfon z bliska

Na warsztatach dowiesz się, jak działa smartfon, jakie są jego istotne parametry oraz jak dostosować ustawienia, aby korzystanie z niego było proste i przyjemne.

kreatywne-aplikacje

Przewodnik po internecie

Zapoznasz się z podstawami korzystania z Internetu za pomocą smartfona. Nauczysz się bezpiecznego korzystania aplikacji mobilnych oraz dowiesz się, jak realnie chronić się przed zagrożeniami w sieci.

aplikacje-dla-frajdy

Kreatywne aplikacje

Dowiesz się, jak korzystać z aplikacji ułatwiających życie codzienne, ale poznasz też takie, które dostarczą Ci rozrywki lub będą wsparciem kreatywnym.

sztuka-i-komputery

Spotkanie w sieci

Przećwiczysz używanie poczty elektronicznej i najpopularniejszych komunikatorów internetowych. Dowiesz się, jak mądrze używać mediów społecznościowych i pozostać w kontakcie z bliskimi za pośrednictwem Internetu.

Kursy

Jeśli na co dzień korzystasz z nowych technologii, ale chcesz wejść na wyższy poziom umiejętności, weź udział w organizowanych przez nas 5-tygodniowych kursach dla osób dorosłych.

Internet kreatywnie

Internet kreatywnie

Głównym celem zajęć jest wprowadzenie uczestników w świat technologii, które wspomagają pracę twórczą. W trakcie kursu omówione zostaną takie narzędzia, jak Instagram, YouTube, Canva czy LinkedIn. Poprzez angażujące zadania uczestnicy uwolnią swoją kreatywność i poznają siłę technologii w tworzeniu treści. Wykorzystywane narzędzia: laptopy, tablety, aplikacje mobilne. Czas trwania zajęć: 5 x 90 minut.

Program

Sprawdź grafik kursów

Sprawdź
Programowanie i robotyka

Programowanie i robotyka

Uczestnicy uczą się konstruować i programować roboty. Przyswajają pojęcia dotyczące robotów i robotyki. Tworzą proste algorytmy, projektują i programują rzeźby kinetyczne. Warsztaty łączą elementy elektroniki, programowania robotyki i kreatywnego projektowania. Wykorzystywane narzędzia: laptopy, tablety, Arduino IDE, Thinkercad, Skriboty, schematy elektroniczne. Czas trwania zajęć: 5 x 90 minut.

Program

Sprawdź grafik kursów

Sprawdź
Druk 3D i modelowanie

Druk 3D i modelowanie

Zadaniem uczestników będzie stworzenie obiektu (w zależności od grupy wiekowej: schronienia dla zwierząt, gry planszowej lub karcianej itp.). Zajęcia przeprowadzą od etapów badania potrzeb przez projektowanie techniczne aż po produkcję prototypu rozwiązania. Wykorzystywane narzędzia: laptopy, drukarki 3D, Playground Skriware, Tinkercad. Czas trwania zajęć: 5 x 90 minut.

Program

Sprawdź grafik kursów

Sprawdź
place-icon-4

Innowatorzy biznesu

Centralny Dom Technologii to miejsce, w którym otwarty umysł, nauka, technologia i biznes przenikają się wzajemnie, tworząc swobodne warunki postępu technologicznego.

Odwiedzając nas:

 • Zorganizujesz własną konferencję z transmisją do internetu.
 • Poznasz najnowsze technologie i możliwości, jakie dają.
 • Weźmiesz udział w wydarzeniach edukacyjnych i praktycznych warsztatach.
 • Staniesz się członkiem uzupełniającej się wzajemnie społeczności.
Oferta wynajmu i streaming w CDT
offer-img-innovators
Dostępne przestrzenie

Szukasz przestrzeni do przeprowadzenia wydarzenia w ścisłym centrum Warszawy? Zapraszamy do Centralnego Domu Technologii!

centrum-biz-konf

Centrum biznesowo-konferencyjne

Centralny Dom Technologii to świetne miejsce do organizacji spotkań biznsowych. Miejsce, które znajduje się w tętniącym życiem centrum Warszawy posiada dobrze wyposażoną, nowoczesną salę konferencyjną. Może ona być powiększona o cześć wystawową.

Regulamin CDT

przestrzen-wystawowa

Przestrzeń wystawowa

Przestrzeń wystawowa w Centralnym Domu Technologii to wyjątkowe miejsce w Polsce do prezentacji nowoczesnych technologii, a także tło dla najważniejszych wydarzeń edukacyjnych i biznesowych. To również inspiracja do pogłębiania wiedzy na temat nowych technologii i śledzenia najnowszych odkryć technologicznych.

centrum-edukacyjne

Centrum edukacyjne

CDT posiada 5 tematycznych sal warsztatowych: Science, Technology, Engineering, the Arts, Mathematics. Można je wykorzystać na szkolenia lub warsztaty.  Istnieje możliwość połączenia sal Technology + Engineering oraz the Arts + Mathematics. Dzięki takim działaniom salę zyskują dodatkową powierzchnię, czyli prawie 100 m².

cala-przestrzen-cdt

Cała przestrzeń CDT

Istnieje możliwość wynajęcia całej przestrzeni Centralnego Domu Technologii na wyłączność. Wynajmujący otrzymuje wtedy dostęp do sali konferencyjnej, pięciu sal warsztatowych oraz przestrzeni wystawienniczej.

Poznaj naszą ofertę biznesową
Organizacja wydarzeń

Organizacja wydarzeń

Jeśli jesteś zainteresowany/-a organizacją wydarzenia w przestrzeni CDT, skontaktuj się z nami w celu poznania pełnej oferty.

Napisz do nas

Korzystamy z cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na naszą  Politykę Prywatności i Cookies